HABERLER
Türmob Genel Başkanı A.Masis YONTAN Mardin-Şırnak SMMM Odasına Ziyaret
Türmob Genel Başkanı A.Masis YONTAN Mardin-Şırnak SMMM Odasının Meslek Mensubu üyelerine belirlenen konuda Seminere katılmak üzere Mardin’e geldi.

16 ARALIK 2017 Cumartesi günü saat 10.00 da Mardin-Şırnak SMMM Odası Toplantı Salonunda KDV mevzuatında iade ve istisnalar ile İzaha Davet konulu seminer yapıldı.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlerden oluşan meslek mensupları, oda yönetimi, disiplin ve denetim kurullarının katıldığı seminere TÜRMOB Genel Başkanı A.Masis YONTAN nın da katılması meslek mensuplarınca sevinçle karşılandı.

Mardin-Şırnak SMMM Odası  Başkanı Hamit DURGAN’nın yapmış olduğu açılış konuşmasının ardından TÜRMOB  Genel Başkanı A.Masis YONTAN da TÜRMOB’un çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Güzel ve verimli bir ortamda geçen seminerde KDV MEVZUATINDA İADE VE İSTİSNALAR konusunda YMM Fedai AYDIN ile İZAHA DAVET konusunda da YMM M.Nurullah BUDAK tarafından sunum yapıldı.

Oda Başkanı Hamit DURGAN’nın Seminerin sunumundan ötürü başta Türmob Genel Başkanı A.Masis YONTAN, YMM Fedai AYDIN ve YMM M.Nurullah BUDAK’a yapmış olduğu teşekkür konuşmasının ardından seminer sona erdi.
GÜNCEL HABERLER
Luca Eğitimi
Yeni Meslek Mensubu Cihat BALAMUR
56.Doğu ve Güneydoğu Anadolu Platform Toplantısı
2023 Yılı Ücret Tarifesi
Muhasebe ve Müşavirlik Ücretler Eridi Mali Müşavirler Zor Durumda!!!
2023 Yılına Ait Defter Tasdik Fiyat Listesi
YMM Fethullah DEMİR Yeniden Değerlendirme Uygulamaları Eğitimi
TKDK Genel Koordinatör Erdal ÇELİK 'i Ziyareti
Mardin il ve ilçeleri ile Şırnak il ve ilçelerinde meslektaşlarımızı ofislerinde ziyaretlerde bulunmaktadırlar.
Mardin Milletvekilimiz Sayın Cengiz DEMİRKAYA ve AK Parti Savur ilçe başkanı sayın Mehmet Ensari KAVAK ziyaretimize geldiler.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun.
TÜRMOB.24 GENEL KURUL TOPLANTI RESİM GELERİSİ

MARDİN-ŞIRNAK SERBEST MUHASEBECİ

MALİ MÜŞAVİRLER ODASI

(CHAMBERS OF CERTIFIED PUBLİC ACCONTANTS OF MARDIN-SIRNAK)