BAŞKANIN MESAJI

Değerli Meslektaşlarım…

24. Genel Kurulumuz sonrasında sizlerin teveccühü ile tek liste olarak seçim sürecimizi gerçekleştirdik. Ortak paydamız mesleğimizdir anlayışı ile büyük bir hassasiyetle oluşturduğumuz kurullarımız vasıtasıyla, önümüzdeki üç yıllık süreç boyunca mesleğimizi geleceğe taşımak için yola çıktık.


Mesleki sorunlarımızın üzerine kararlılıkla gidilerek ekonomik kaygıları giderilmiş, angaryalardan arındırılmış, toplumda ve kamu otoritelerinde saygınlığı yerleşmiş bir meslek camiası olabilmek adına her alanda mücadele içinde olunacaktır.


Sizlerden aldığımız güç ile oluşturduğumuz kurullarımız ve komisyonlarımız vasıtasıyla mesleğimizi hak ettiği yere taşıyacak, gelişen teknolojik yeniliklere hızlıca uyum sağlayarak ülke ekonomisine katkı sağlamak için üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapma gayreti içinde olacağız.


Üzerime düşen bu onurlu görevi layıkıyla yerine getirebilmem, sizlerin birlik beraberlik içinde destek vermeniz ve çalışma ekibindeki arkadaşlarımın katkıları ile mümkün olabilecektir.


En içten saygılarımla…


Mehmet Ali KURTAY


Oda Başkanı

MARDİN-ŞIRNAK SERBEST MUHASEBECİ

MALİ MÜŞAVİRLER ODASI

(CHAMBERS OF CERTIFIED PUBLİC ACCONTANTS OF MARDIN-SIRNAK)